Hluboká masáž penisu a její role v alternativní medicíně Praha

O co jde v hluboké masáži penisu

Jakýpak je ten ruch kolem hluboké masáže penisu, že? No, nejdřív bychom si měli vysvětlit, o co tady tahle masáž vlastně stojí. Hluboká masáž penisu se řeší jako jedna z metod alternativní medicíny a říká se, že může přinést uvolnění nejen těla, ale i ducha. Není to totiž jen obyčejné hladění – během masáže pracuje terapeut s tlakem, aby dosáhl hlubších struktur a stimuloval tak krevní oběh. A než si začnete představovat něco z erotického obchodu, ne, nejde pravidelně o sexuální službu. Ale pravda je taková, že v tématu je hodně šedi, a tak si každý doplňuje, jak mu to pasuje do krámu.

Vezměme to teda za správný konec: hluboká masáž penisu může být věc, která nám pomůže s různými problémy – říká se, že napomáhá udržet prostatu ve formě, zlepšuje sexuální funkce a dokonce i emoční bloky prý může uvolnit. No a jak mé drahé Kristýně vysvětlím, proč maminka píše o takových věcech? Asi jí řeknu, že se zajímám o tradiční čínskou medicínu, kde se holíš nikdo nebude červenat nad slovem penis. Co je ale doopravdy bemerknout, že tohle není nějaká novinka. Praktiky podobně intenzivní masáže jsou známé už tisíce let v různých kulturách.

Techniky a přístupy k hluboké masáži penisu

Pojďme se ponořit trochu hlouběji... do technik, samozřejmě! Jestli si myslíte, že to má něco společného s běžnou masáží zad, jste na omylu. Specialisté, kterým se říká terapeuti, používají mnoho různých technik – některé jsou jemnější, jiné zase cílí na konkrétní oblasti pomocí silnějšího tlaku. A jak se člověk dozví, co je pro něj to pravé ořechové? No, tam přichází na řadu komunikace. Člověk musí svému masážnímu guru nějaký ten briefing dát, aby to mělo hlavu a patu. A nezapomeňme zmínit všechny ty máslo, olejíčky a vonné esence, které byly utajeny za sedm zámků. Ty nejen že příjemně voní, ale některé údajně mají i léčivé účinky.

Ale nerikejme si pohádky, tento typ masáže není pro každého. Někdo by mohl pocítit nelibost, zatímco jiný zase vidí v těchhle procedurách spásu. Ačkoliv se někteří muži bojí toho „prvního razítka“ na masáží stůl, pak už se prý vrací. A proč? Protože prý cítí, že to funguje. Mají pocit lepšího toku energie, jsou více v pohodě a někteří dokonce hlásí zlepšení jejich výkonu v ložnici. Taky to prý může pomoci s problémy jako je předčasná ejakulace nebo erektilní dysfunkce. No, nezní to jako sci-fi?

Terapeutické výhody hluboké masáže penisu

Teď se podíváme na to, co všechno tato masáž slibuje. Prý to má spousty výhod, když se rozlučíte s bloky nejen v penise, ale i v hlavě. Možná je to placebo, ale málokdo propadá šarlatánům úplně bez nějakého výsledku. Asi to něco málo bude umět, što? Co se týká zdravotních přínosů, fans z této disciplíny hlásí vylepšení prokrvení a tím i funkce, uvolnění tkání, zvýšenou flexibilitu a prý i lepší kontrolu nad ejakulací. Určitě je to zajímavá alternativa když člověk hledá něco mimo klasickou medicínu, ale jak už jsem řekla, musí to být s citlivosťou a respektem k tělu. A nezapomeňme, že si vážně musíte najít terapeuta, který má tu správnou výbavu – myslím tím samozřejmě certifikáty a vzdělání, ne to, na co teď myslíte!

Ještě se snad vyplatí podotknout, že hluboká masáž penisu nemá sloužit jako náhrada lékařské pomoci. Když máte vážnější problémy, rozhodně byste měli první cestu zamířit k doktorovi, než se vypravíte na masážní pohovku. Je to jako s autem – když se objeví nějaká závada, nikdo vám nedoporučí, ať si zatím vyměníte autopotahy a věříte, že se to spraví samo.

Osobní zkušenosti s hlubokou masáží penisu

Když už mluvíme o autentických zážitcích, moje známá (samozřejmě si zachováme anonymitu) si takovou masáž už zkusila. A víte co? Říkala, že je to trošku jako být na horské dráze. První nervozitu vystřídá překvapení a nakonec uvolnění. A když jí pracovník salonu slíbil, že se po masáži bude cítit jako znovuzrozená, byla trochu skeptická. Ale přiznala mi (samozřejmě s červenání), že si pak opravdu připadala jako fénix, co vyletěl z popela. Také bych tedy radila, že když se pro takovou proceduru rozhodnete, nechte na stůl nervozitu a buďte otevření nové zkušenosti. Představte si, že jedete autem někam, kde ještě nikdy nebyli, ale místo toho, abyste se po vodítkách dívali ven, dívejte se dovnitř. Možná zjistíte, že je to celá jízda jak z jiné dimenze.

Praktické tipy pro výběr masážního terapeuta

Už víme, že hluboká masáž penisu může mít potenciál, ale klíčové je najít toho pravého profesionála. Tak jak na to? Ihned bych řekla, že Google je váš parťák, ale opatrnost je matka moudrosti a recenze jsou váš bratranec. Neberme první nabídku, co nám vyskočí na monitoru. Srovnání, vyhledávání referencí a slovo ústní tradice jsou zlatem. Doporučuji začít nahlížet do diskuze, fóra a na sociální sítě. A hlavně – nebuďme líní a zeptejme se na všechny ty certifikáty a školení, aby nám nekončila masáž bolestí hlavy z pocitu, že nám někdo dělal dobře, ale vlastně to byl jen natěrač pokojů na brigádě. A nezapomeňte, komunikace s terapeutem je základ – tuším, že bychom se měli cítit pohodlně mluvit o tom, co od masáže očekáváme a co je pro nás absolutně tabu...

Závěrečné myšlenky a odvaha vyzkoušet něco nového

Na závěr si dovolte malou poznámku. Hluboká masáž penisu možná není pro každého a některé aspekty vám mohou připadat trochu zvláštní. Ale je důležité si vzpomenout na otevřenou mysl – nové zkušenosti mohou být pro naše tělo i mysl oživením. Asi jako když jste poprvé ochutnali sushi – třeba vám v hlavě běžela myšlenka o surové rybě, ale když si to první kousnutí dali, zjistili jste, že to má nakonec něco do sebe.

Ať už jste zastánci alternativní medicíny, nebo se k ní stavíte s rezervou, je důležité vzít v úvahu, že každý jsme unikátní a co pomáhá jednomu, nemusí nutně fungovat u druhého. Osobní zkušenost je zrovna v této oblasti nejlepším rádcem. Nemyslete na to, co by kdo řekl, zkuste to sami na sobě a pak posuďte. A kdo ví? Možná právě vy naleznete v hluboké masáži penisu to pravé kouzlo, které vám přinese ztracenou energii nebo nový pohled na intimní část vašeho života. Jen chce to odvahu a trochu toho dobrodružného ducha, který ve vás dříme; a samozřejmě dobrého masážního terapeuta. Pak to může být skutečně nezapomenutelný zážitek. Jak se říká, někdy stačí jen malý krůček k velké změně.

Jana Moravec

Jana Moravec

Jsem certifikovaná masérka a zaměřuji se na erotické masáže. Pracuji v exkluzivním masážním salóně v Opavě. Můj cíl je neustálé zlepšování a rozšiřování svých znalostí a dovedností v oboru. Miluji svou práci, protože mě naplňuje a dělá mi radost. Ráda píšu o své práci a metodách, které používám, abych mohla inspirovat ostatní.

Napsat komentář