Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů jsou základním dokumentem, který vymezuje postupy nakládání s osobními údaji klientů a uživatelů stránky Centrála Erotických Masáží. Jako provozovatel této internetové stránky si uvědomujeme důležitost ochrany osobních údajů a zavazujeme se chránit soukromí našich klientů v souladu s platným právním řádem České republiky a nařízením GDPR. Tento dokument je přístupný všem uživatelům a poskytuje podrobné informace o tom, jaké údaje shromažďujeme, jak s nimi nakládáme, jakým způsobem je chráníme a jaké jsou práva uživatelů v souvislosti s jejich osobními údaji. Veškeré procesy shromažďování a zpracování dat jsou prováděny s nejvyšší možnou pečlivostí a za účelem zajištění maximální bezpečnosti informací.

Shromažďování osobních údajů

Při návštěvě naší stránky Centrála Erotických Masáží může dojít k shromažďování různých typů osobních údajů. Tyto informace mohou zahrnovat jméno, kontaktní informace, preference služeb, názory na poskytované služby a další relevantní údaje, které nám uživatelé dobrovolně poskytují. Shromažďujeme také určité informace automaticky prostřednictvím souborů cookies, které nám pomáhají lépe porozumět potřebám našich klientů a zlepšovat nabízené služby. Všechny informace jsou zpracovávány s respektem k soukromí klientů a pouze za účelem, který je jasně vymezem a zajistí kvalitu služeb.

Užívání a ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje poskytnuté na stránce Centrála Erotických Masáží slouží ke zlepšení služeb, informování o novinkách, poskytování podpory a realizaci obchodních aktivit. Zásady ochrany osobních údajů důsledně stanovují, kdo má přístup k vašim datům, a zaručují, že tato data nebudou zneužita. Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou a jsme připraveni podnikat veškeré potřebné kroky pro její zajištění.

Práva subjektů údajů

Uživatelé a klienti naší stránky mají právo dostat informace o tom, jaká osobní data o nich shromažďujeme, mohou požadovat jejich upravení či smazání a vůči zpracování svých dat mohou vznést námitky. V případě jakýchkoli dotazů či požadavků týkajících se osobních údajů je k dispozici e-mail našeho vlastníka [email protected].

Kontaktní informace

V případě, že máte jakékoliv dotazy, připomínky nebo požadavky ohledně ochrany a zpracování vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu [email protected] nebo na poštovní adresu: Drahomír Fiala Ruská 3077/135 Ostrava-Zábřeh 700 30 Česká republika

Jana Moravec

Jana Moravec

Jsem certifikovaná masérka a zaměřuji se na erotické masáže. Pracuji v exkluzivním masážním salóně v Opavě. Můj cíl je neustálé zlepšování a rozšiřování svých znalostí a dovedností v oboru. Miluji svou práci, protože mě naplňuje a dělá mi radost. Ráda píšu o své práci a metodách, které používám, abych mohla inspirovat ostatní.

Napsat komentář