Úvod

Vítejte na stránce Centrála Erotických Masáží. Tento dokument definuje podmínky, za kterých můžete využívat naše služby a webové stránky. Před použitím našich služeb si prosím přečtěte tyto podmínky užívání ('Podmínky'). Tyto Podmínky jsou závazné pro všechny uživatele a návštěvníky naší stránky. Vstupem na webové stránky a jejich používáním, vyjadřujete svůj souhlas s těmito Podmínky užívání a zároveň potvrzujete, že jste starší 18 let. Pokud se s těmito Podmínkami nesouhlasíte, není Vám povoleno stránky používat.

Používání obsahu a služeb stránky

Veškerý obsah na stránkách hqsystem.eu je poskytován pro osobní a nekomerční účely. Je zakázáno kopírovat, šířit, vysílat nebo jinak využívat obsah stránek bez předchozího písemného souhlasu majitele stránek. Uživatelé stránek se zavazují, že nebudou obsah stránek využívat k nezákonným činnostem nebo k činnostem, které jsou v rozporu s dobrými mravy.

Změny Podmínek a služeb

Vlastník stránek Drahomír Fiala si vyhrazuje právo kdykoliv upravit Podmínky užívání a obsah stránek bez předchozího upozornění. Je vaší odpovědností pravidelně kontrolovat, zda nedošlo k změnám v Podmínkách užívání. Pokračováním v používání stránek po provedení jakýchkoliv změn souhlasíte s těmito změnami.

Ochrana soukromí a osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí a zavazujeme se chránit vaše osobní údaje, které naše stránky shromažďují. V našem Zásadách ochrany soukromí naleznete podrobnosti o tom, jak jsou vaše informace používány a chráněny. Vaše používání stránek souvisí s vaším souhlasem s těmito Zásadami ochrany soukromí.

Zodpovědnost a právní plnění

Stránky Centrála Erotických Masáží a její majitel Drahomír Fiala nebudou nijak zodpovědní za jakékoliv škody vzniklé v souvislosti s používáním nebo nemožností použití stránek, včetně, ale nejen omezeno na přímé, nepřímé, náhodné, zvláštní nebo následné škody. Nezaručujeme, že stránky budou vždy dostupné bez přerušení a bez chyb. V případě, že máte jakékoli dotazy nebo potřebujete učinit oznámení, můžete nás kontaktovat na e-mail [email protected]. Na této stránce jsou také uvedeny kontaktní informace majitele webu: Drahomír Fiala, Ruská 3077/135, Ostrava-Zábřeh 700 30, Česká republika

Lukáš Sedláček

Lukáš Sedláček

Jsem odborníkem na masáže a provozuji svůj vlastní masážní salón. Mojí specializací jsou erotické masáže, o kterých velmi rád píšu. Publikuji příspěvky na různých platformách, abych sdílel své poznatky a pomohl lidem vylepšit jejich techniky. Chci lidem pomoci pochopit a docenit umění a přínos erotických masáží.

Napsat komentář